Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Oznamy

Posedenie s dôchodcami Vytlačiť
 

 

Obec Liptovská Štiavnica zastúpená starostom obce Dušanom Laukom  spolu s poslancami Obecného zastupiteľstva v Liptovskej Štiavnici Vás srdečne pozývajú na Posedenie s dôchodcami, ktoré sa uskutoční dňa 22.10.2017 o 15:00 hod. v kultúrnom dome v Liptovskej Štiavnici.


TEŠÍME SA NA SPOLOČNÉ STRETNUTIE


 
 

Čerpanie dovolenky - OcÚVytlačiť
 

Obecný úrad Liptovská Štiavnica oznamuje občanom, že  dňa 18.10.2017 bude obecný úrad zatvorený z dôvodu čerpania dovolenky.


 


 
 

Ako sa nestať obeťou podvodníkov a zlodejovVytlačiť
 


 
 

Oznam o schválení trhového miestaVytlačiť
 

 

Obec Liptovská Štiavnica oznamuje všetkým predajcom, že od 14.10.2013 má schválené VZN č. 2/2013 Trhový poriadok. Od uvedeného dátumu je možné predávať v obci už aj potraviny podľa trhového poriadku obce.

Na trhových miestach môže oprávnená fyzická osoba a právnická osoba predávať výrobky a poskytovať služby len na základe písomného povolenia obce (pozri sadzobník poplatkov). Obec vydá písomné povolenie na predaj najneskôr jeden deň pred plánovaným predajom na základe žiadosti, ktorú nájdete v tlačivách. Fyzické osoby, ktoré nie sú povinné používať elektronickú registračnú pokladnicu na evidenciu tržieb musia doložiť vypísané čestné vyhlásenie

Obec vopred nahlási predaj potravín na trhových miestach príslušnej regionálnej veterinárnej a potravinovej správe. ( § 26 ods. 3 zákona č. 152/1995 Z.z. o potravinách ) - t.z. že predávajúci sa musí vopred ohlásiť na obecnom úrade (písomne resp. telefonicky)


 
 
webygroup

dnes je: 17.10.2017

meniny má: Hedviga

Predpoveď počasia

Predpoveď počasia

Za obsah zodpovedá
obec Liptovská Štiavnica

Webmaster: Dušan Dírer

Tretiu ligu STRED Vám prináša národná lotériová spoločnosť, a.s.

Daj nám "lajk" a buď s nami v spojení aj na facebook-u

ÚvodÚvodná stránka