Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Malinô Brdo - lyžovačka Vytlačiť
 

Malinô Brdo ponúka lyžovačku za zvýhodnenú cenu

 

V stredisku sa začne 50-ta sezóna kabínkovej lanovej dráhy. Lyžiari si cenia bezveterné počasie a široký svah.

 

V roku 1967 bola uvedená do prevádzky kabínková lanová dráha na Malinô Brdo z údolnej stanice Hrabovo. Tohtoročná sezóna je teda už päťdesiatou.

Pre nadchádzajúcu zimnú sezónu ponúka lyžiarske stredisko zvýhodnené ceny celosezónnych skipasov do 30.11. Lyžiari si budú môcť užívať upravené zjazdovky podľa chuti až do Veľkej noci. Najdlhšia zjazdovka z vrcholu Malina Brda až do Hrabova je dlhá 3900 metrov. Lyžiari navštevujúci Malino si cenia stabilnejšie počasie s množstvom slnečných dní. Na Maline nedochádza k prerušovaniu prevádzky lanoviek z dôvodu poveternostných vplyvov. Najväčšou výhodou lyžiarskeho strediska je však široký svah, ktorý je zárukou bezpečnejšej lyžovačky, radi ho preto majú aj fanúšikovia carvingového lyžovania.

Podľa Tomáša Gazdaricu z lyžiarskeho strediska pribudnú v tejto sezóne ďalšie služby. Ide o vybudovanie bufetu „Dobrô“ na vrchole Malina Brda na hornej stanici sedačkovej lanovky s panoramatickým výhľadom. V zariadení Dária pribudne večerný bar pre lyžiarov, sánkarov, či skialpinistov, pre deti je zas naplánovaný detský kútik.

Kto ešte nemá skipas na Malinô Brdo, môže si ho výhodne zakúpiť do 30.11. v pokladni strediska v Hrabove v pracovných dňoch od 8.00 do 15.30 hod.


 
 
webygroup

dnes je: 10.12.2018

meniny má: Radúz

Predpoveď počasia

Predpoveď počasia

Tretiu ligu STRED Vám prináša národná lotériová spoločnosť, a.s.

Daj nám "lajk" a buď s nami v spojení aj na facebook-u

ÚvodÚvodná stránka