Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Úradná tabuľa

      Na tomto mieste sa nachádza elektronická úradná tabuľa obce Liptovská Štiavnica. Spolu s úradnou tabuľou umiestnenou v obci je oficiálnym kanálom na komunikáciu s občanmi a ďalšími subjektami. Prostredníctvom nej si plníme povinnosť zverejňovať informácie, ktoré od nás vyžaduje platná legislatíva.


 

Verejné vyhlášky

Oznámenie o začatí územného konania a nariadenie ústneho pojednávania na stavbu "Vybudovanie prístupu k RD" INVEST SK REZORT, s.r.o.

 

Oznamy

Uzávierky cesty III. triedy - ul. Stará v obci Liptovská ŠtiavnicaVytlačiť
 

uzávierka cesty


 
 

DEŇ OBCE LIPTOVSKÁ ŠTIAVNICAVytlačiť
 

pozvánka deň obce

Obec Liptovská Štiavnica a poslanci OZ Vás srdečne pozývajú na Deň Obce Liptovská Štiavnica, ktorý sa bude konať dňa 26.8.2017 so začiatkom o 16-tej hodine v strede obce (za PC Carmagnola)

Je pripravený kultúrno-zábavný program, sprievodné atrakcie pre najmenších, tombola a bohaté občerstvenie.

Tanečná zábava začne o 20-tej hodine a do tanca nám bude hrať skupina ORION.

V prípade nepriaznivého počasia sa akcia uskutoční v Kultúrnom dome.

Tešíme sa na Vás! :)


 
 

Čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaruVytlačiť
 

 

  


 
 

Odstávka el. energieVytlačiť
 

 

odstávka el. energie

Stredoslovenské energetické závody oznamujú občanom, že dňa 22. augusta 2017 (utorok)  v čase od 8:30 do 14:30 a 23. augusta 2017 (streda)

v čase od 8.30 – 15.30 hod bude prerušená distribúcia elektriny v  obci Liptovská Štiavnica na ulici Nová (dolný koniec) od súp. čísla 320 Pápež Peter po súp. číslo 371 Kováčik Vladimír z dôvodu plánovaných prác.

 

 

 

Ulica Nová (dolný koniec) od súp. čísla 320 Pápež Peter po súp. číslo 371 Kováčik Vladimír Oznamenieprerusenie_elektriny.pdf Oznamenieprerusenie_elektriny.pdf (1.3 MB)
Súbor na stiahnutie Vyrozumenie.pdf Vyrozumenie.pdf (347.2 kB)

 
 

Kniha obce - druhé vydanieVytlačiť
 

Vážení spoluobčania!

Poslanci obce odsúhlasili pre rok 2017 prípravu a tvorbu knihy obce. Chceme upozorniť, že sa jedná o druhé vydanie, ktoré by malo byť obšírnejšie.

Prosíme občanov, aby sa zapojili do tohto tvorivého procesu a pre potreby  písania monografie zapožičali fotografie alebo historické archiválie dokumentujúce každodenný, sviatočný a politický život v obci, ľudské zvyky, výstavbu obce, architektúru, prírodné zaujímavosti v chotári obce a pod.

Môžete priniesť aj staré preukazy, legitimácie, diplomy, vyznamenania, doklady o absolvovaní vzdelania, listy z frontu, úradné listiny a výmery, svedectvá o štátnom občianstve, novinové články o obci, informácie o osobnostiach narodených v obci a spomienkové zápisy.

Akékoľvek informácie môžu byť dôležité pri zostavení monografie obce.

Obec zaručuje, že všetky materiály budú zoskenované a vrátené majiteľovi.

Za ochotu vopred ďakujeme!

 


 
 

Ako sa nestať obeťou podvodníkov a zlodejovVytlačiť
 


 
 

Štátne sociálne dávky od 1.5.2017Vytlačiť
 


 
 

Oznam o schválení trhového miestaVytlačiť
 

 

Obec Liptovská Štiavnica oznamuje všetkým predajcom, že od 14.10.2013 má schválené VZN č. 2/2013 Trhový poriadok. Od uvedeného dátumu je možné predávať v obci už aj potraviny podľa trhového poriadku obce.

Na trhových miestach môže oprávnená fyzická osoba a právnická osoba predávať výrobky a poskytovať služby len na základe písomného povolenia obce (pozri sadzobník poplatkov). Obec vydá písomné povolenie na predaj najneskôr jeden deň pred plánovaným predajom na základe žiadosti, ktorú nájdete v tlačivách. Fyzické osoby, ktoré nie sú povinné používať elektronickú registračnú pokladnicu na evidenciu tržieb musia doložiť vypísané čestné vyhlásenie

Obec vopred nahlási predaj potravín na trhových miestach príslušnej regionálnej veterinárnej a potravinovej správe. ( § 26 ods. 3 zákona č. 152/1995 Z.z. o potravinách ) - t.z. že predávajúci sa musí vopred ohlásiť na obecnom úrade (písomne resp. telefonicky)


 
 
webygroup

dnes je: 17.8.2017

meniny má: Milica

Predpoveď počasia

Predpoveď počasia

Za obsah zodpovedá
obec Liptovská Štiavnica

Webmaster: Dušan Dírer

Tretiu ligu STRED Vám prináša národná lotériová spoločnosť, a.s.

Daj nám "lajk" a buď s nami v spojení aj na facebook-u

ÚvodÚvodná stránka