Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Úradná tabuľa

      Na tomto mieste sa nachádza elektronická úradná tabuľa obce Liptovská Štiavnica. Spolu s úradnou tabuľou umiestnenou v obci je oficiálnym kanálom na komunikáciu s občanmi a ďalšími subjektami. Prostredníctvom nej si plníme povinnosť zverejňovať informácie, ktoré od nás vyžaduje platná legislatíva.


 

Verejné vyhlášky

Stavebné povolenie Pavláková Monika

 

Oznamy

Vytlačiť
 

 

 

 

 

Súbor na stiahnutie jul2017.pdf jul2017.pdf (371.7 kB)

 
 

Oznam o zasadnutí obecného zastupiteľstvaVytlačiť
 

 

Obec Liptovská Štiavnica oznamuje občanom, že ďalšie zasadnutie obecného zastupiteľstva sa bude konať 29.6.2017 o 18:00 hod. v zasadačke Obecného úradu Liptovská Štiavnica.

Zasadnutie obecného zastupiteľstva

 

 


 
 

Odpisovanie vodomerovVytlačiť
 

 Vodárenská Spoločnosť Ružomberok a.s. oznamuje svojim odberateľom, že od 3.7.2017 do 20.7.2017 bude vykonávať pravidelný odpis vodomerov. 

Prosíme odberateľov, aby pracovníkom VSR, a.s. sprístupnili miesta, kde sa nachádzajú vodomery (vodomerné šachty, suterény rodinných domov...)

Vodárenská spoločnosť Ružomberok a.s. vopred ďakuje za ústretovosť a porozumenie.


 
 

Prvý krok za prácouVytlačiť
 


 
 

Ako sa nestať obeťou podvodníkov a zlodejovVytlačiť
 


 
 

Ponuka pracovného miesta Vytlačiť
 

Poľnohospodárske družstvo Ludrová Vám týmto oznamuje ponuku práce na pozíciu dojič-dojička a informátor na hospodárskom dvore  Liptovská Štiavnica. Podrobné informácie môžete získať na tel. č. 0915 595 710.

 


 
 

Štátne sociálne dávky od 1.5.2017Vytlačiť
 


 
 

Oznam o schválení trhového miestaVytlačiť
 

 

Obec Liptovská Štiavnica oznamuje všetkým predajcom, že od 14.10.2013 má schválené VZN č. 2/2013 Trhový poriadok. Od uvedeného dátumu je možné predávať v obci už aj potraviny podľa trhového poriadku obce.

Na trhových miestach môže oprávnená fyzická osoba a právnická osoba predávať výrobky a poskytovať služby len na základe písomného povolenia obce (pozri sadzobník poplatkov). Obec vydá písomné povolenie na predaj najneskôr jeden deň pred plánovaným predajom na základe žiadosti, ktorú nájdete v tlačivách. Fyzické osoby, ktoré nie sú povinné používať elektronickú registračnú pokladnicu na evidenciu tržieb musia doložiť vypísané čestné vyhlásenie

Obec vopred nahlási predaj potravín na trhových miestach príslušnej regionálnej veterinárnej a potravinovej správe. ( § 26 ods. 3 zákona č. 152/1995 Z.z. o potravinách ) - t.z. že predávajúci sa musí vopred ohlásiť na obecnom úrade (písomne resp. telefonicky)


 
 
webygroup

dnes je: 28.6.2017

meniny má: Beáta

Predpoveď počasia

Predpoveď počasia

Za obsah zodpovedá
obec Liptovská Štiavnica

Webmaster: Dušan Dírer

Tretiu ligu STRED Vám prináša národná lotériová spoločnosť, a.s.

Daj nám "lajk" a buď s nami v spojení aj na facebook-u

ÚvodÚvodná stránka